Ivo Primorac

Pošalji e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Francuski 28-godišnji biciklist Julian Alaphilippe novi je Svjetski cestovni prvak nakon što je u nedjelju slavio u 258,2 kilometara dugačkoj utrci voženoj u talijanskoj Imoli, a na cilj autodroma Dino i Enzo Ferrari stigao je za šest sati, 38 minuta i 34 sekunde.

Anna van der Breggen pobijedila je na današnjoj utrci Svjetskog prvenstva koje se održava u Imoli, te tako osvojila dvije zlatne medalje u samo tri dana.

Filippo Ganna pobjednik je današnje kronometarske utrke cestovnog Svjetskog prvenstva, koja se održava u Imoli.

Nizozemka Anna van der Breggen osvojila je naslov svjetske prvakinje u biciklizmu u vožnji na kronometar.

Slovenac Tadej Pogačar pobjedom u 20. etapi "Tour de Francea", pojedinačnom kronometru od Lurea do vrha uspona na La Planche des Belles Filles u dužini od 36.2 kilometara, preuzeo je i vodstvo u ukupnom redoslijedu od svog sunarodnjaka Primoža Rogliča (Jumbo-Visma) dan prije završetka ovogodišnjeg izdanja najveće biciklističke utrke na svijetu.